بازارچین

شیتوشی کوساما کیست؟

بدون شک، فضای کریپتو از زمان رونق آن در سال 2013، همچنان با تعداد زیادی از بازیگران فردی و نهادی مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگران به عنوان معمار بسیاری از پروژه هایی که فضا را تکان می دهند مشهور هستند. علاوه بر این، آنها همیشه در جایگاه هدایت گرایش های غالب در حوزه قرار دارند. شایان ذکر است که هر کاری که انجام می دهند یا می گویند معمولاً بر موقعیت های موجود در فضا تأثیر می گذارد. بدون توضیح بیشتر، شیتوشی کوساما یکی از این شخصیت‌های تأثیرگذار است که با نوآوری‌ها، تفسیرها و بسیاری دیگر بر صنعت تأثیر زیادی گذاشته است. اکنون، این مقاله قصد دارد به طور جامع شخصیت، ارزش و نوآوری های مرتبط با شیتوشی کوساما را تحلیل کند.

پیشینه

بدون شک، شیتوشی کواسامو یکی از نام‌های برجسته در صنعت کریپتو است. او به عنوان توسعه‌دهنده اصلی یک پروژه کریپتو محبوب، شیبا اینو، مشهور است. از زمان شروع پروژه در سال 2020، شیتوشی کواسامو به استفاده از اکانت توییتر خود برای انتقال اپدیت های متعدد به کامیونیتی شیب ادامه داده است.

علاوه بر این، او معمولاً به مشکلاتی که اعضای کامیونیتی در استفاده از پروژه با آن مواجه می شوند، توجه می کند. همانطور که گزارش شده است، محبوبیت او در فضای شبکه های اجتماعی بیشتر شد. در چند وقت اخیر، او به کامیونیتی اطلاع داد که هیچ محدودیتی برای ساخت و ساز در شیبا اینو ندارند. این پاسخی بود به یکی از اعضای کامیونیتی که پرسید: «اگر شیل غیرمتمرکز است، چرا نمی‌توانیم کاری را که می‌خواهیم بدون دخالت توسعه‌دهندگان یا تایید انها انجام دهیم؟» به گفته او، «هیچ کس جلوی کسی را نمی گیرد. من کتاب کودکان شیب را دیدم. شما هم هر کاری می توانیدانجام دهید.” هدف کوساما تشویق به اغاز اندیشیدن در مورد ساخت شیباریوم است. این تأیید توسط توسعه‌دهنده برجسته تمام ادعاهایی را که ماهیت متمرکز بودن پروژه را نشان می‌دهند، نشان می‌دهد.

کوساما به عنوان مدافع حمایت از کامیونیتی

همچنین، کوساما اخیراً از یک تلاش واقعی کامیونیتی برای ایجاد توکن سوزی های عظیم شیبا اینو حمایت کرده است. او این افشاگری را در حالی انجام داد که در پاسخ به توئیت یکی از اعضای کامیونیتی ، از او خواسته بود تا بازی منجر به توکن سوزی را تقویت کند. به گفته شیتوشی کوساما، ارتش شیب باید تسهیلات لازم برای تهیه حرکت های عظیم را آغاز کند. او همچنین اضافه کرد که تیم قصد دارد در سطوح مختلف برای تحقق این رویا کار کند. این اپدیت ها و بسیاری دیگر از نظرات و توضیحات در مورد فضا او را به نیرویی برای حرکت در کامیونیتی تبدیل کرد.

چرا شیتوشی کواسامو در توییتر وریفای نشده است؟

با این حال، با وجود محبوبیت شیتوشی کوساما در توییتر، حساب کاربری او هنوز وریفای نشده است. اخیراً برخی از کاربران خواستار وریفای اکانت کوساما توسط توییتر شدند، اما همه اینها بی فایده بود. بر اساس گزارش‌ها، هویت مبهم توسعه‌دهنده شیبااینو، وریفای اکانت کاربری او را به شدت غیرممکن کرده است. توکن های متعدداسکم نشان داد که چندین کلاهبردار از هویت نامشخص او برای ایجاد اکانت‌های اسپم متعددی از کوساما سوء استفاده کرده‌اند تا هویت او را جعل کنند. این دولوپر همچنان به ایجاد سردرگمی محسوسی در ذهن برخی از اعضای کامیونیتی ادامه داده است که اکنون شناسایی اکانت اصلی توسعه دهنده برایشان مشکل است.

دعوای 2021 بین شیتوشی کوساما و از دکتر بپرس

شایان ذکر است که علیرغم جنجال‌هایی که پیرامون هویت شیتوشی کوساما وجود دارد، او هنوز تصمیم گرفته است که این موضوع را روشن نکند. به یاد می اورید که در سال 2021، یک مروج سابق پروژه شیبا و نهنگ برجسته شیب، از دکتر بپرس، در جنگ لفظی با کوساما، تهدید کرد که هویت خود را در معرض دید عموم قرار خواهد داد. این نزاع پس از آن شروع شد که Ask The Doctor با شیبا اینو به مخالفت پرداخت و این پروژه را “بزرگترین کلاهبرداری در کریپتو” توصیف کرد. علاوه بر این، مروج سابق گفت که این پروژه در حال آماده سازی زمینه برای اسکم بودن است بدون انکه مدرکی ارائه دهد.

شیتوشی کواسامو به تهدید قانونی پاسخ داد و تاکید کرد که اکانت مورد استفاده توسط Ask The Doctor یک اکانت کلاهبرداری بوده است. او پاسخ داد، «به تیم حقوقی خود بگویید که خرید یک اکامت وریفای شده برای استفاده از آن برای کلاهبرداری از افراد دیگر غیرقانونی است. به آنها بگویید گرفتن پول مردم برای خدماتی که هرگز ارائه نمی کنید غیرقانونی است. و اگر واقعاً می خواهید بیایید و مرا بگیرید. بیا منو بگیر به هر حال تقریباً وقتش است… من آماده ام.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا