بازی

اولین بازی شیبا اینو در ویتنام لانچ شد!

پس از گذشت دو سال از میراث ریوشی بنیان گذار مجموعه شیبا، کم کم پروژه های این ارز به سکوی نهایی بهره برداری می رسند، بالاخره بعد از انتظار طولانی مدت برای بازی شیبا، شیتوشی کوساما سرپرست ارشد بازاریابی این ارز، در پست های متعدد توییتری از کم و کیف این بازی، و لانچ زودهنگام آن در ویتنام خبر داد.

بازی شباهت بسیاری به Heartstone  دارد، اما تفاوت های زیادی آن ها را از هم جدا میکند، پلی ساید کار بزرگی کرده و یک بازی منحصر به فردساخته است، شیتوشی کوساما در ادامه افزود، من در مورد قیمت فکر نمی کنم، من فقط به این فکر می کنم، که نتیجه بهتری بدست بیاورم.

این بازی فوق استراتژیک هست، و امکانات زیادی دارد، ببخشید اگه اسمش رودوست ندارید. اما باز هم میگم این اسم بر اساس چیزهای متفاوتی از جمله  اپ استور بوده که به خوبی روی لوگو و نماد، در دسترس بودن و صدها عامل دیگر دیده میشود  امیدوارم که وقتی‌شما متوجه شدیدکه بازی  درباره ابدیت آینده در صلح هست آنموقع می فهمید که اسمش بهترین انتخاب بوده است.

تصویری که از مکالمات دیسکورد بین کوساما و اعضای کامیونیتی، که توسط گاسیپ شیب در توییر منتشر شده است، جزئیات بیشتری را در مورد مسیری بازی شیبا اترنیتی (Shiba Eternity)  را بازگو کرد.

با توجه به چت، کوساما نشان می دهد که بیشتر بر روی بهترین نتایج ممکن تمرکز دارد تا حدس و گمان قیمت. علاوه بر این، توسعه دهنده تاکید می‌کند که بازی فوق استراتژیک است و پتانسیل قابل توجهی دارد.

قابل ذکر است، این جزئیات جدید مطمئناً شور و هیجان را در کامیونیتی  شیبااینو  پیرامون لانج بازی ایجاد می کند. خود کوساما با یک توییت اوایل امروز در مورد  Dragon Ball Z GIF  که معمولاً برای نشان دادن هیجان برای پروژه استفاده می‌شود، این شعله‌های هیجان را شعله ورتر کرد.

قابل ذکر است که شیبااینو تنها هفته گذشته نام بازی را اعلام کرد زمانی که کامیونیتی  تولد دو سالگی پروژه شیبااینو را جشن گرفتند. علاوه بر این، طبق آخرین جزئیات، این بازی شباهت های زیادی با بازی محبوب مجموعه کارت های استراتژی سریع

شایان ذکر است، گاسیپ شیب حدس می‌زند که شیبااینو  بازی مورد نظر را چند هفته دیگر اواخر پایان آگوست لانچ کند.

درز جزئیات بیشتری از شیباریوم

من شنیدم دولوپر شیبا گفته است که اول بازی (Shiba Eternity) و سپس شیباریوم ، شیباریوم که قرار است در سه ماهه سوم سال 2022 لانچ شود، پس ازلانچ بازی قوت زیادی به خود گرفته است، در حالی که شیبااینو  به تازگی نام بازی را اعلام کرده است، مدت زیادی از ساخت آن می گذرد. شیبااینو اولین بار پس از افشای همکاری خود با توسعه دهندگان بازی استرالیایی پلی ساید استودیو در دسامبر سال گذشته اعلام کرد که روی این بازی کار می کند.

تیم شیبااینو  پس از رسیدن به قیمت های عالی در سال گذشته از طریق قدرت کامیونیتی  خود، تلاش کرده است تا با ایجاد ابزار بیشتر، برچسب میم کوین را از بین ببرد. این فشار باعث شده است که تیم توسعه چندین طرح از جمله داگی دائو و متاورس شیب  را لانچ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا