ارز دیجیتالبازارچینصرافی

لیستینگ ارز شیبابون (shiba bone) در صرافی LBank

ارز بون (bone) یکی از ارزهای فاندامنتال تیم شیبا اینو می باشد که در هفته اخیر بیش از 600 درصد سود را به هولدرهای خود ارزانی داشته است، این ارز که در نخستین لانچ خود در شیبا سواپ در همان لحظات اولیه لانچ سقف تاریخی 40 دلار را از خود به جا گذاشت، پس از کاهش شدید قیمت بیت کوین از 69000 هزار دلار به 18000 دلار، به کمتر از یک صدم قیمت تاریخی خود، ینی سی و پنج سنت رسید. این ارز اما در هفته اخیر پس از توییت های پی در پی شیتوشی کوساما توسعه دهنده اصلی شیباریوم، توانست تا قیمت 2.38 دلار نیز رشد کند.

استخراج بون چه زمانی به اتمام می رسد؟

تعداد کل توکن های بون، مقدار 250 میلیون عدد بود که پس از آماده سازی شیباریوم با رای گیری که از هولدرهای این ارز صورت گرفت، تصمیم گرفته شد، تا تعداد 230 میلیون عدد از این ارز ماین شود، و الباقی آن به عنوان پاداش به اعتبار سنج های بون داده شود. در لحظه نگارش این مقاله تعداد 229,935,287 بون استخراج شده است و الباقی آن احتمالا تا هشت روز دیگر ماین شود.

کاربرد ارز بون چیست؟

اولین کاربردی که برای ارز بون در نظر گرفته شد، توکن حاکمیتی بودن آن است. توکن حاکمیتی به توکنی می گویند که در یک اکوسیستم مالی به عنوان رای دهی یک کامیونیتی استفاده می شود و تصمیمات بر اساس رای های خروجی از این توکن گرفته می شود. کاربرد دیگری که به این ارز داده شد، استفاده از آن به عنوان سوخت شیباریوم بود، در این کاربرد هریک از توکن های شیبا که در شیباریوم انتقال پیدا کنند یا در کل هر توکنی که در این شبکه منتقل شود نیازمند استفاده از توکن بون برای پرداخت کارمزد انتقال است. این کاربرد بدون شک باعث افزایش نجومی قیمت این ارز خواهد بود. از آنجایی که تمامی صرافی ها شیبا را که توکنی خواهد بود که در بستر شیباریوم منتقل می شود، لیست کرده اند. پس تمامی صرافی ها ناگزیر به خرید و هولد این ارز خواهند بود.

لیستینگ بون در صرافی LBank

صرافی LBank از بزرگترین صرافی هایی است که در دنیا وجود دارد، میزان معاملات این صرافی روزانه به بیش از یک میلیارد دلار می رسد، این صرافی بیش از 400 نوع ارز را لیست کرده است. صرافی LBank که در سال 2015 تاسیس شده است، یک پلتفرم تجارت جهانی نوآورانه برای دارایی های رمزنگاری مختلف است. صرافی LBank به کاربران خود معاملات رمزنگاری امن، مشتقات مالی تخصصی و خدمات مدیریت دارایی حرفه ای را ارائه می دهد. این پلتفرم با بیش از 7 میلیون کاربر از بیش از 210 منطقه در سراسر جهان به یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

در تازه ترین تصمیمات لیست کردن ارزهای جدید، این صرافی رای به لیست ارز بون داده است. که پس از لیست این ارز در صرافی LBank، مطمئنا یک سعود قیمتی و البته به احتمال زیاد در مدت کوتاه یک کاهش قیمتی را تجربه خواهد کرد. در ابتدای لیست ارز بون در این صرافی از معامله خودداری کنید، زیرا ربات هایی برای معامله برنامه ریزی می شوند که قیمت را احتمالا تا بالا 500 درصد قیمت حاضر ببرند. معامله در این شرایط بسیار خطرناک است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا