ارز دیجیتال

مقاله ریوشی (Ryoshi Research) بنیان گذار شیبا اینو

من ریوشی هستم! ریوشی بنیان گذار ناشناس رمز ارز شیبا اینو در مقاله ای با اشاره به اهداف و برنامه توسعه مجموعه ارزهای شیبا، از کامیونیتی این رمز ارز محبوب خواسته است تا بیش از این در جست و جوی هویت وی نباشند.

ریوشی این مقاله را این گونه آغاز کرده است: اگر در ساعت مقرر در مکان تعیین شده ای با شخصی ملاقات داشتید، خود را ریوشی معرفی کنید، اگر آن ها هم این کار را انجام دادند، پس شما با شخص خاصی ملاقات کرده اید.

من از ابتدا گفته ام، من “هیچکس نیستم” “من مهم نیستم” تلاش برای شناسایی هویت من حتی اگر موفقیت آمیز نیز باشد، کار طاقت فرسایی است، من شخصی هستم که حتی اگر با صفحه کلید خود در کامپیوتر سرچ کنید، نتیجه ای بدست نمی آورید، و قابل ردیابی نیستم، من ریوشی هستم.

با این حال من نتیجه آنچه را که بوجود آورده ام، درک می کنم، من به تو هدیه ای از جنس خودت داده ام، این فرایند تحقق بخشیدن به آرزوهای خود است، که از طریق بستر بلاک چین اتفاق می افتد.

معمولا وقتی برخی از پروژه ها را می بینیم، برخی افراد مهم پشت آن ها هستند یا برخی از آن ها رود مپ قوی پشتشان دارند، و بنابر این فرد مشخصی مسئول شکست یا موفقیت آن است و ممکن است از خرید آن سود کند.

در شیبا ما از ابتدا گفتیم، چنین شخصیت تعریف نشده است، و هیچ کسی مسئولیت این کار را ندارد، هیچ یک از اعضای تیم صاحب توکنی از شیبا نبوده اند، پیام های زیادی دریافت کرده ام، مانند این که “ریوشی تو الان یک میلیاردری” اما همیشه واقعیت این بوده، که من صاحب هیچ چیز نیستم، اما چرا؟ اگر این کار را می کردم، پس نمی توانستم همان کسی باشم که الان هستم، اگر نگران بالا و پایین رفتن قیمت و سودآوری بودم، نمی توانستم پاک و بی طرف باشم ( نگران من نباشید من به عظمت شیبا فکر می کنم و پاداش خودم را از جاهای دیگری می گیرم).

این امر در نهایت باعث مسئولیت پذیری بیشتر شما می شود. وقتی مردم با توقع از من سوال می کنند، من همیشه با سوال به آن ها جواب می دهم، ” خوب کی می خواهی این کاری را که از من خواستی، خودت انجام دهی. این روش شاید ناخوشایند باشد اما دلیل اصلی آن این است که انسان ها مسئولیت کار خود را به عهده نمی گیرند، بلکه به دنبال منبع بیرونی اند که به آن ها الهام بخشد، و اگر نتیجه بخش نبود، آن منبع را سرزنش کنند.

بنابر این بزرگترین عاشق، بعدها بزرگترین منفور خواهد بود. سعی کنید نه دوست داشته باشید و نه تنفر، فقط تجربه کنید و انجام دهید.

خوشبختانه برخی گوش شنوایی برای شنیدن دارند، فراخوان های ما را شنیدند، با ما همراه شدند، نام برخی از آن ها را زیاد شنیده اید، و برخی از آن ها بی نام و نشان اند، ولی به همان اندازه مهم اند، آنچه مهم است این است که شیبا باید، باعث عملی شدن یک جامعه غیر متمرکز، و همیشگی باشد.

کار من از ابتدا همین بوده و هست: دفاع از خط و نام تجاری. شیبا، شیبا است. کل قضیه همین است، هرکسی که بیاید و به شیبا احترام بگذارد، با من یکسان است، و هرکس که سعی می کند که از شیبا منفعت بگیرد، کلاه بردار است و طرد خواهد شد. دانستن این مساله آسان است، و بنابراین برای ادامه کار به تمرکز مداوم نیاز است، ما افراد زیادی را دیده ایم که مدعی بوده اند، اما صبر کنید، تنها راهی که کسی می تواند ادعا کند که با ماست این است که یک صدا فریاد بزند، شیبا، و اگر چنین کند، با ماست.

بنابراین دلیل نوشتن این پیام(شاید فلسفی) این است که شما عزیزانم را برای این امر اجتناب ناپذیر آماده کرده و چشم انداز آینده را برای ادامه به عنوان یک جامعه غیر متمرکز ارائه دهم.

  1. شیتوشی کوساما (بله همچنان به عنوان یک داوطلب تمام تلاش خود را می کند، این موضوع را حمایت کرده است، تا یک بستر تعویض بهتر در بلاک چین، اتریوم برای جامعه ایجاد کند، به عنوان فورکی از سوشی عمل کرده است، تا ما بتوانیم، عناصر و موارد کوچک خودمان را به آن اضافه کنیم، این تلاش کامل ما را برای غیرمتمرکز شدن نشان می دهد. رمز ارز بون (که عرضه آن شروع خواهد شد) و کسانی که می پرسند، آیا شیبا سواپ وجود دارد یا نه، من آن ها را احمق می خوانم. البته اهمیت زیادی ندارد. شیبا سواپ یک واقعیت است، و اگر من را باور ندارید رسما می توانید از این انجمن انصراف دهید. بسیار کار آسانی است، اگر می خواهید مسائل خاصی را بدانید مطمئنا جواب واضحی نخواهید گرفت. اگر از من بپرسید شیبا سواپ کی خواهد آمد، شما کاملا نادیده گرفته خواهید شد، دوباره به شما جواب روشنی نخواهم داد. باز هم می گویم، من فقط کسی هستم، که مستقیما درگیر برنامه توسعه نیستم، اما آن ها من را به روز می کنند، و من به کارم اعتماد دارم.
  2. شیباریوم بلاک چین اختصاصی شیبا خط مرزی بین لایه دوم و بلاک چین اتریوم خیلی نازک است، منظورم این است که آیا واقعا تفاوتی بین Matic و BSC وجود دارد؟ هر دو EVM را اجرا می کنند، صرف نظر از این مساله برای من مهم نیست و این مساله که ما با متیک شریک هستیم، آن ها متمرکز هستند و همیشه همین طور خواهند بود. اما چرا از بون (bone) برای هزینه تراکنش شیباریوم استفاده می کنیم، دلیل آن این است که بون دست نخورده است، در کیف پول هیچ نهنگی وجود ندارد. من با یک تیم اختصاصی برای توسعه دهنده بلاک چین صحبت کرده ام، آن ها شاید انجام دهند، اما این شما هستید که می توانید تایید کنید که آیا آن ها به درستی تمرکز زدایی می کنند یا خیر؟ هیچگاه یک منبع شکست یا مدیر وجود ندارد، این مساله تحویل کامیونیتی می باشد.
  3. استیبل کوین Shi شی یک استیبل کوین الگوریتمی است که ارز لیش پشتوانه آن می باشد، و ارزش آن یک سنت می باشد، به ازای بالا رفتن ارزش شی به بیش از یک سنت، لیش سوزانده می شود و به ارزش یک سنت لیش، شی تولید می شود، به ازای پایین رفتن ارزش آن از یک سنت، شی سوزانده می شود و تبدیل به لیش می شود، البته هنوز در خصوص  نحوه کارکرد الگوریتم شی بحث زیاد است، احتمالا شی پس از لانچ شیباریوم لانچ بشود.
  4. اکو سیستم مالی بلاک چین شیباریوم (شیبانت ) هدف نهایی این اکوسیستم این است که شی به یک ارز پایدار جهانی تبدیل شود، که در تمام کشور ها قادر به استفاده از آن به عنوان ذخیره ارزش و روش پرداخت باشد. این یک چالش است که من پاسخ دقیق آن را نمی دانم، اما با خرد جمعی ارتش شیبا، پاسخ آشکار، می شود، و در نهایت مجموعه به درستی غیر متمرکز می شود. چشم انداز شیباریوم یک شبکه توزیع شده است. بلاک چین متعلق به ماست، ما به عنوان ارتش شیبا، یک ارگانیسم، ارگانیک هستیم، بزرگتر از هر انسان، جنبش یا حتی دولت، به عنوان جنبش خود ما، پیاده سازی عقده های فوق،  برای ایجاد پایه های مالی مناسب برای آینده بسیار مهم است. چشم انداز من نشانه های اصلی اکوسیستم، شیبا، لیش، بون و تریت است، که همه ابزار خود را انجام می دهند، در حالی که شی به آرامی اما مطمئنا به مبادله ارزش جهانی تغییرناپذیر، تبدیل می شود، یک فروشنده بازار ماهی 250 شی در ازای فروش ماهی دریافت می کند که در شهر دیگر هم همان قدر است. من این دید نهایی را به شما می دهم. اکنون به سمت ساختن آن حرکت کنیم. دوستدار همیشگی شما، ریوشی.

0%

امتیاز کاربران: 4.55 ( 2 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا