صرافی

انتقال اشتباهی مبلغ 10.5 میلیون دلار

در ماه مه 2021، Crypto. com به طور تصادفی مبلغ 10.5 میلیون دلار را به یک زن ملبورنی که به دنبال بازپرداخت 100 دلار بود، پرداخت کرد. Thevamanogari Manivel زنی استرلیایی که بدون اینکه به کسی خبر بدهد، این حادثه را گزارش نکرد و به خرج کردن پول پرداخت. خرید یک خانه لوکس پنج خوابه طبق گزارش ها، این خانه شامل یک سالن ورزشی خانگی و همچنین یک سینما بود. این خرید در ماه فوریه انجام شد.

با کمال تعجب، Crypto. com برای یک دوره هفت ماهه هیچ سرنخی از اشتباه خود نداشت. این شرکت در ادامه متوجه شد که در جریان حسابرسی قبل از کریسمس، 10 میلیون دلار کم داشت. در 7 فوریه، این شرکت دستور مسدود کردن حساب بانکی این زن را صادر کرد.

در همین حین، مانیول شروع به انتقال بخشی از 10 میلیون دلار سرمایه خود کرد. در حالی که او 430000 دلار برای دخترش فرستاد، سند خانه را به خواهرش، Thilagavathy Gangadory، انتقال داد.

شکایت کریپتوعلیه مانیول

گزارش ها نشان می دهد که منیول و خواهرش توسط Crypto. com برای دریافت 10.5 میلیون دلار شکایت کرده اند. این پرونده در دادگاه عالی ویکتوریا تشکیل شد و بخش تجاری آن در ماه مه به پرونده رسیدگی کرد. با این حال، این حکم اخیرا در دستور کار قرار گرفت. گویا گانگادوری در دادگاه حاضر نشد. قاضی الیوت که بر این پرونده نظارت می کند، در مورد همین موضوع نوشت: «اشاره به حقایق این پرونده بر اساس چنین شواهد غیرقابل انکاری، اگر گانگادوری بخواهد قضاوت پیش فرض را کنار بگذارد، لزوماً قابل چالش است. قاضی گفت: از آنجایی که او به دادگاه پاسخ نداده و در آن حاضر نشده است. “[Gangadory] به هیچ یک از مکاتبات وکلای (Crypto. com) پاسخ نداده است” و “اثر عدم تشکیل پرونده این است که ادعاهای موجود در بیانیه ادعا پذیرفته شده است.” علاوه بر این، اشاره شد که Manivel و Gangadory هر دو به دنبال کمک حقوقی بودند. امسال، مجموعه‌ای از پلتفرم‌ها با ضررهای زیادی مواجه شدند. در حالی که برخی تسلیم هک ها و حملات شدند، تعدادی دیگر توسط خرس ها ضرر دیدند. با این حال، به نظر می رسد که Crypto. com خود موجب ضرر 10.5 میلیون دلاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا