صرافی

بسته شدن صرافی هات بیت بدلیل همکاری یکی از کارمندان سابق در یک پروژه اسکم

صرافی هات بیت که از سال ها پیش ایرانی های بسیاری در آن عضو می باشند، به تازگی تمام واریز و برداشت خود را بسته است، و اجازه ترید نمی دهد، ما در تماس با پشتیبانی هات بیت سوالاتی را مطرح کردیم، که برخی از پاسخ ها را جهت استفاده شما در این مقاله قرار می دهیم.

هات بیت در هنگ کنگ و استونی با اکثر کارکنانش از چین، تایوان و ایالات متحده به ثبت رسیده است. تمام سفارش‌های باز انجام نشده برای جلوگیری از ضرر لغو می‌شوند و تمام موقعیت‌های صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اجباراً مطابق با ارزش‌هایشان در ساعت 12:00 UTC 10 اوت تسویه خواهند شد. بر اساس داده های کوین مارکت کپ، هات بیت دارای حجم معاملات 24 ساعته 350 میلیون دلاری است.

پیام ادمین هاتبیت : هات بیت از سال 2018 شروع به کار کرده است و همیشه بر روی تجربه و علایق کاربر متمرکز بوده و به شدت از امنیت وجوه کاربران محافظت می کند. ما می دانیم که هات بیت بدون پشتیبانی کاربران ما نمی تواند کار کند، بنابراین ما همیشه انطباق قانونی را تضمین کرده و مجوزهای تجاری قانونی را از کشورهای مختلف دریافت کرده ایم. هات بیت هرگز کار غیرقانونی انجام نداده و با مقامات مجری قانون در کشورهای مختلف همکاری کرده و خسارت هزاران کاربر را جبران کرده است. ما هیچ ارتباطی با برنامه مشکوک نداریم و پرسنل ما به طور فعال با مقامات مجری قانون در تحقیقات خود همکاری می کنند و همچنان از مقامات اجرای قانون برای رفع انسداد دارایی ها درخواست می کنند. به محض اینکه دارایی ها منجمد شوند و مدیر دارایی مدیریت و مدیریت را از سر بگیرد، هات بیت فعالیت عادی خود را از سر می گیرد. لطفا مطمئن باشید.

در ادامه مکالمه یکی از اعضای رادیو توکن با ادمین های گروه تلگرامی هات بیت را برای شما قرار دادیم تا از آخرین وضعیت این صرافی خبردار شوید:

سلام ابتدا بابت این وضعیت عذرخواهی میکنیم. در حال حاضر، ما سخت در تلاش هستیم تا در پیگیری پیشرفت تحقیقات پلیس به همکاری ادامه دهیم. بنابراین تعمیر و نگهداری خیلی طولانی نخواهد شد، لطفا به ما زمان و صبر بیشتری بدهید.

کاربران عزیز هات بیت

ما واقعاً بابت این وضعیت عذرخواهی می کنیم و امیدواریم درک کرده باشید که این وضعیتی است که ما نیز نمی خواهیم در آن قرار بگیریم. CS 24/7 ما ادامه خواهد داشت، بنابراین شما می توانید هر زمان که بخواهید یک بلیط پشتیبانی برای ما ارسال کنید! ما شما را در جریان نتایج قرار خواهیم داد. تمام سرمایه های شما امن است!

مهمترین چیزی که هات بیت تاکنون به آن اهمیت می دهد کاربران ما هستند.  همانطور که در این اطلاعیه ذکر شد، یکی از اعضای سابق مدیریت هات بیت که در آوریل سال جاری شرکت را ترک کرد، در پروژه ای شرکت داشت که ظاهراً قوانین کیفری را نقض می کرد (این عضو مدیریت برخلاف اصول داخلی هات بیت عمل کرده است و ما هیچ قبلی نداشتیم.  علم به موضوع).  هات بیت هیچ ارتباطی با پروژه مشکوک ندارد، هات بیت فقط روند عادی فهرست سکه را دنبال کرد.  در حال حاضر بسیاری از مدیران ما اخطاریه ای برای همکاری با سازمان های مجری قانون مربوطه دریافت کرده اند تا بررسی کنند و سازمان های مجری قانون بخشی از وجوه پلت فرم هات بیت را مسدود کنند، در نتیجه پلت فرم نمی تواند به طور عادی کار کند، بنابراین ما چاره ای جز تعلیق نداریم.  توابع کل سایت  در حال حاضر، بسیاری از مدیران ما اخطاریه همکاری با بخش‌های اجرای قانون مربوطه را دریافت کرده‌اند تا بررسی کنند، و ادارات مجری قانون برای مسدود کردن بخشی از وجوه در هات‌بیت، در نتیجه تبادل هات‌بیت نمی‌تواند به‌طور عادی کار کند، بنابراین چاره‌ای نداریم جز اینکه همه را به حالت تعلیق درآوریم.  توابع سایت  اما مطمئن باشید که تمامی دارایی‌های کاربر و سایر داده‌ها ایمن و دقیق هستند و ما سخت تلاش می‌کنیم تا در پیگیری پیشرفت تحقیقات نیروی انتظامی به همکاری ادامه دهیم و به محض در دسترس بودن نتایج هر بررسی را اعلام خواهیم کرد. ای موضوع از نظر پلیس مشکوک است، اما هات بیت هیچ ربطی به کارمند ندارد.

با سلام، در حال حاضر، گفتن زمان دقیق  سخت است، اما موضوع پیچیده نیست و وکیل ما یک ارزیابی اولیه انجام داده است که اگرچه سوء ظن پلیس به مدیریت هات بیت به دلیل رابطه هات بیت و کارمندان سابق، توجیهی دارد. ، ادعاهای پلیس بر اساس شواهد و اطلاعات موجود در حال حاضر از نظر قانونی غیرقابل دفاع است. چندین مدیر ارشد هات بیت که در این پروژه دخیل نبودند، برای کمک به تحقیقات احضار شده اند.  کارمند مورد نظر تا ماه آوریل برای پلتفرم کار می کرد. هاتبیت روز چهارشنبه گفت که سال گذشته، این شخص برخلاف دستورالعمل های شرکت، در یک پروژه خارجی شرکت داشت که اکنون مظنون به نقض قوانین کیفری است.

این شرکت گفت: «نیروهای اجرای قانون برخی از وجوه هات بیت را مسدود کرده است که مانع از اجرای عادی هات بیت شده است. به محض اینکه دارایی ها مسدود آزاد شوند، هات بیت خدمات عادی خود را از سر خواهد گرفت. دارایی های کاربران امن است.

‌ هنوز زمان مشخص نیست لطفا نترسید و منتظر اطلاعیه های جدید باشید، سود کلیه محصولات سرمایه گذاری در این مدت به صورت عادی توزیع می شود.

هات بیت و بقیه کارکنان مدیریت هات بیت در این پروژه دخالت ندارند و هیچ اطلاعی از اطلاعات غیرقانونی درگیر در پروژه ندارند.

یکی از اعضای رادیو توکن

چطور می توانی همان روزی که اعلام کنی چه کسی این کار را انجام می دهد خاموش می شود.

یکی از اعضای رادیو توکن

بله او درست می گوید کاربران مسئول آن نیستند. این مشکل تیمی است که ما برای آن پولی نمی پردازیم که اشتباه شماست و تیم هیچ حقی بر وجوه ما ندارد، ما مجوز انتقال دارایی هایمان را می خواهیم، اگر نتوانیم دارایی های خود را در زمان مناسب بخریم یا بفروشیم، چه کسی مسئول ضرر ماست. آسان است. گفتن اینکه وجوه امن هستند اما ایمن نیست زیرا کریپتو فرار است.

ادمین هات بیت

به محض هر به روز رسانی، یک اطلاعیه رسمی منتشر خواهیم کرد.

یکی از اعضای رادیو توکن

گفتن آن آسان است اما ما کاربرانی هستیم که شما هیچ حقی روی وجوه ما ندارید، تیم قبل از مسدود کردن همه چیز هیچ اطلاعیه ای نمی دهد، حتی شما برای بازگشایی به ما زمان نمی دهید. صبر کنید همه چیز به زودی برطرف شود.

  این مشکل شماست که فردی در تیم شما موی سر شماست، کاربران و معامله گران مسئول آن نیستند، پس چرا ما برای آن هزینه می کنیم؟

ادمین هات بیت

به دلیل قوانین در سرزمین اصلی چین، ما نمی‌توانیم جزئیات زیادی از پرونده را در این مرحله فاش کنیم.  با این حال، با توجه به نگرانی شما، وکیل ما در این هفته به نگرانی های شما تا جایی که قانون اجازه افشای آن را اجازه دهد پاسخ خواهد داد و پس از آن ما پاسخ خود را به نگرانی های شما اعلام خواهیم کرد.

یکی از اعضای رادیو توکن

اما توصیه من این است که شرکت شما نباید مشتریان را ناامید کند، زیرا دولت شرکت را تعطیل نکرده است، بلکه آنها فقط برخی از علایق را که ممکن است به مظنونان برسد، منجمد کرده اند، بنابراین من هیچ دلیلی نمی بینم.  قفل کردن وجوه خود برای آن به نام انجام تحقیقات، بنابراین شرکت ما باید با مهربانی بازگشایی کند و به ما اجازه دهد اگر می‌خواهیم برداشت را انجام دهیم، نمی‌توانیم برای چیزی که در زمان شروع آن نمی‌دانستیم رنج ببریم.

ادمین هات بیت

 لطفا صبورانه منتظر بروزرسانی بیشتر باشید

یکی از اعضای رادیو توکن

 شفق قطبی  با تشکر از راهنمایی شما، با این حال، در اطلاعیه قبلی نیز توضیح داده ایم که به دلیل مسدود شدن برخی وجوه، چاره ای جز تعلیق عملکرد برداشت نداریم.  ما نیز شکایت داشته ایم و در صورت پیشرفت به شما اطلاع خواهیم داد

ادمین هات بیت

بابت این موضوع عذرخواهی می کنیم  لطفا صبور باشید

یکی از اعضای رادیو توکن

مسائل حقوقی ممکن است سال ها طول بکشد نه روزها و هفته ها، خوب نیست.

ادمین هات بیت

 موضوع پیچیده نیست و وکیل ما ارزیابی اولیه کرده است که اگرچه به دلیل رابطه هات بیت و کارمندان سابق، ظن پلیس به مدیریت هات بیت توجیهی دارد، اما بر اساس شواهد و اطلاعات، ادعاهای پلیس از نظر قانونی غیرقابل دفاع است.  در حال حاضر در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا